ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΡΟΠΤΥΧΙΑΚΩΝ

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΟΥ SUNDERLAND-ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους ενδιαφερόμενους για σπουδές στην Αγγλία φοιτητές σας για την ύπαρξη των παρακάτω μεταπτυχιακών προγραμμάτων στο Πανεπιστήμιο του Sunderland.

Πέρα από τα παραπάνω προγράμματα που επιλέξαμε αποκλειστικά για τους φοιτητές του τμήματός σας, το πανεπιστήμιο του Sunderland παρέχει μια μεγάλη γκάμα μεταπτυχιακών προγραμμάτων.

Για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία και καθοδήγηση μπορείτε να επικοινωνήσετε με το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου του Sunderland που βρίσκεται στην Αθήνα.

Το Γραφείο Διασύνδεσης, πέρα από ενημερωτικό ρόλο σχετικά με τα κριτήρια εισαγωγής και τα απαραίτητα δικαιολογητικά, βοηθάει τους υποψηφίους στην κατάθεση της αίτησης εισαγωγής και εστίας, χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση.

Επιπλέον, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι υπάρχουν ακόμα διαθέσιμες υποτροφίες.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση παρακαλώ μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με την ομάδα μας.

University of Sunderland – European Regional Office

Λεωφόρος Δεκελείας 11 Γ, Νέα Χαλκηδόνα Αττικής, 14343